ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

FOTOSOUTĚŽ NA TÉMA ODPADY - VÝSLEDKY

| Zobrazeno: 2936×

Vítězný snímek: Anna Hernandezová (1. C) - TV ORO-BINEC

Kampaň za snižování množství odpadů (LITTER LESS CAMPAIGN 2012)se blíží ke svému zakončení, které proběhne 5. června 2012 na Den životního prostředí i na naší škole. Jednou z aktivit kampaně byla školní fotosoutěž na téma Odpady kolem nás.

M.Klohnov_HemaniceDo soutěže své fotografie zaslalo několik studentů, kteří si skrz hledáček svého aparátu všímali především černých skládek v místě svého bydliště a jeho okolí, případně čehokoliv dalšího, co s tvorbou odpadů nebo nakládáním s nimi souvisí. Některé snímky jsou opravdu vydařené, byť vypovídají o neuvěřitelně bezohledném přístupu některých lidí přírodě a životnímu prostředí vůbec.  Nejlepší záběry vystavíme právě na Den životního prostředí 5. června v prostoru u vrátnice naší školy, ale v elektronické podobě si některé z nich můžete již nyní prohlédnout zde. Vzhledem k menšímu počtu autorů jsme se nakonec rozhodli ocenit všechny účastníky soutěže, ale vyhrát může vždy jen ten nejlepší. Členové školního ekotýmu jako vítězný snímek vcelku jednoznačně zvolili fotografii Aničky Hernandezové z 1. C s výstižným názvem „TV ORO-BINEC“ (foceno u rybníčku v Černé Vodě). Ceny všem zapojeným fotografům předáme 5. června v 9,50 hodin před hlavním vchodem gymnázia (nezapomeťe si o velké přestávce pro zaslouženou cenu přijít).

Věříme, že většině z nás taková „zátiší“, která jsou k vidění na jednotlivých snímcích, skutečně dost vadí. Zároveň doufáme, že se vždy najde alespoň pár lidí ochotných udělat nějaký ten krůček k nápravě stávajícího neradostného stavu či ještě lépe k zamezení vzniku podobných přírodních „krás“ , a to nejen na Jesenicku.

Za účast ve fotosoutěži děkujeme vítězce Anně Hernandezové, Adamu Kvitovi, Michaele Klohnové a všem dalším, kteří snímky zaslali. Názornou formou nám tak připomněli výstižnost hesla kampaně – „KDYŽ MÉNĚ ZNAMENÁ VÍCE“.

Naposledy změněno čtvrtek, 16 srpen 2012 18:09
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

úterý 23. leden 2018

nyní se nevyučuje
« Leden 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Školní kolo soutěže v anglické konverzaci

  21.12.2017
  Ve čtvrtek 11. ledna 2008 se uskuteční školní kolo soutěže v anglické konverzaci. Soutěž bude mít tradičně dvě části: poslech a povídání o vylosovaném obrázku. Prosíme všechny přihlášené studenty, aby se ve čtvrtek 11.1. v 8.00 dostavili do učebny j1. Těšíme se na Vás.
 • Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace

  02.09.2017
  Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace Rychle se blíží termín přihlašování žáků 9. tříd do oborů s talentovou zkouškou (30. listopad 2017),  Pro usnadnění volby studijního oboru gymnázium se sportovní přípravou na Gymnáziu Jeseník přinášíme pro uchazeče a jejich rodiče přehledné informace, na základě kterých si mohou vytvořit reálnější představu o průběhu studia a specifických nárocích daného oboru. 
  Číst dál...
 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Jste zvědaví na zajímavé fotografie, které nenajdete ve fotogalerii akcí?

  24.06.2016
  Pak je tu pro vás i web plný fotografií ze školních akcí, které najdete na rajčeti pod adresou http://gymjes.rajce.idnes.cz/
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.