ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

NAŠE DĚVČATA ZNOVU MEZI ČESKOU BĚŽECKOU ELITOU!

| Zobrazeno: 534×

Stejně jako v minulém školním roce se tým dívek vyššího gymnázia opět dokázal probojovat v přespolním běhu až do republikového finále.

Sestava, jejímž základem byly holky ze sportovních tříd doplněné o spolužačky z Fenix Ski teamu, s přehledem vítězně zvládla krajské kolo AŠSK ČR. To se konalo za krásného počasí ve čtvrtek 12. října na domácích tratích v „kasárnách“. Prvenství v pořadí jednotlivců zaznamenala s výrazným náskokem Karolína Poulíková.

Děvčata Gymnázia Jeseník tak budou reprezentovat Olomoucký kraj 19. října 2017 na celorepublikovém finále této disciplíny v areálu Stříbrného rybníka v Malšově Lhotě u Hradce Králové. Vítěz RF získá právo zastupovat Českou republiku na Mistrovství světa středních škol Cross country 2018, které se uskuteční v dubnu 2018 v Paříži.

I naši chlapci v krajském finále předvedli výborné výkony, ale dívky na „republiku" nedoprovodí. Při stejném bodovém součtu jako docílili i hoši Gymnázia Šumperk rozhodovalo pořadí 4. závodníka v cíli, a tam jsme byli o jedno místo za šumperským běžcem…Takže druhé místo, velká smůla, snad to vyjde napřesrok.

Gymnázium Jeseník v krajském kole reprezentovali:

Dívky: Karla Mičkerová, Jana Mrázová, Helena Nováčková, Natálie Poláková, Karolína Poulíková, Anna Strouhalová, Kateřina Šefcová

Chlapci: Martin Bráblík, Jakub Strouhal, Jáchym Cenek, Adam Továrek, Nguyen Quang Hai, Marek Volík

Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a holkám držíme palce na RF!

Celkové výsledky družstev i jednotlivců zveřejníme ihned po jejich vydání pořadatelem.

Fotografie z akce naleznete zde.

Naposledy změněno neděle, 15 říjen 2017 19:17
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

« Únor 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Výsledky okresního kola anglické konverzace

  09.02.2018
  Ve čtvrtek 8. února se na Gymnáziu Jeseník uskutečnilo okresní kolo soutěže v anglické konverzaci. Soutěž měla již tradičně dvě části: poslechovou a konverzační. Do okresního kola postoupily čtyři studentky gymnázia a tři studenti z hotelové školy v Jeseníku. Komisi letos doplnila rodilá mluvčí Sue Šejda. Nejlépe se v soutěži dařilo studentce druhého ročníku Gymnázia Jeseník, Evě Kořenkové, která obsadila 1. místo. V těsném bodovém závěsu za ní pak obsadila druhé místo studentka 3. ročníku Gymnázia Jeseník Kristýna Kaliničová a stupně vítězů pak doplnil student hotelové školy Ondřej Šenekl. Všem studentům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole v Olomouci.
 • Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace

  02.09.2017
  Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace Rychle se blíží termín přihlašování žáků 9. tříd do oborů s talentovou zkouškou (30. listopad 2017),  Pro usnadnění volby studijního oboru gymnázium se sportovní přípravou na Gymnáziu Jeseník přinášíme pro uchazeče a jejich rodiče přehledné informace, na základě kterých si mohou vytvořit reálnější představu o průběhu studia a specifických nárocích daného oboru. 
  Číst dál...
 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Jste zvědaví na zajímavé fotografie, které nenajdete ve fotogalerii akcí?

  24.06.2016
  Pak je tu pro vás i web plný fotografií ze školních akcí, které najdete na rajčeti pod adresou http://gymjes.rajce.idnes.cz/
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.