ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

GYMNAZISTÉ MEZI OCENĚNÝMI NA TALENTU OLOMOUCKÉHO KRAJE 2015

| Zobrazeno: 1221×

Již poněkolikáté byli žáci a učitelé naší školy oceněni v rámci soutěže Talent Olomouckého kraje. Vyhlášení výsledků letos proběhlo 10. listopadu v prostorách Regionálního centra Olomouc za účasti představitelů Olomouckého kraje, ředitelů škol, samotných oceněných žáků, rodičovské a další veřejnosti.

Ocenění nejlepších žáků a studentů, kteří dosáhli v předcházejícím školním roce mimořádných výsledků v krajských, ústředních (republikových) či mezinárodních kolech soutěží a přehlídek, je jednou z forem, jak podpořit talentovanou mládež v našem kraji. Jsme rádi, že pořád máme žáky, kteří se v krajské či celostátní konkurenci „neztratí“.

Mezi letošní studentskou elitu se podařilo z desítky nominovaných žáků naší školy dostat dvěma studentům, a to Jáchymu Cenkovi (letošní tercie A) a Kristýně Kaliničové (kvinta A). Kristýna Kaliničová se nominovala vítězstvím v krajském kole soutěže v anglické konverzaci a výborným 9. místem v ústředním kole této soutěže. Tyto úspěchy ji vynesly až na 3. pozici mezi oceněnými dané kategorie, kterou byl humanitní obor žáků 6. - 9. tříd a víceletých gymnázií. Jáchym Cenek byl navržen v oboru sportovním za 1. místo v Českém poháru v běžeckém lyžování a 2. místo v soutěži Czech Nordic Cup, oceněn byl jako 5. v pořadí. Cenu za nepřítomného Jáchyma Cenka převzal ředitel Gymnázia Jeseník PaedDr. A. Javůrek. Oba žáci si zaslouží velikou gratulaci za dosažené úspěchy a poděkování za výbornou reprezentaci Gymnázia Jeseník.

img-1639

V rámci Talentu Olomouckého kraje bývají vyhlašováni a oceňováni i pedagogičtí pracovníci – garanti a organizátoři soutěží a přehlídek vyhlašovaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Za dlouholetou práci při organizování a realizaci sportovních soutěží v jesenickém regionu se mezi dvanáctku vyhlášených zařadil i Mgr. Emil Vodák. Rovněž jemu patří poděkování za dosavadní činnost a současně přání „výdrže“ do dalších let.

img-1768-1

Úplný přehled všech nominovaných a oceněných najdete zde. Další fotografie z vyhlašování si můžete prohlédnout tady.

Naposledy změněno úterý, 17 listopad 2015 10:09
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

středa 24. leden 2018

nyní se nevyučuje
« Leden 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Školní kolo soutěže v anglické konverzaci

  21.12.2017
  Ve čtvrtek 11. ledna 2008 se uskuteční školní kolo soutěže v anglické konverzaci. Soutěž bude mít tradičně dvě části: poslech a povídání o vylosovaném obrázku. Prosíme všechny přihlášené studenty, aby se ve čtvrtek 11.1. v 8.00 dostavili do učebny j1. Těšíme se na Vás.
 • Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace

  02.09.2017
  Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace Rychle se blíží termín přihlašování žáků 9. tříd do oborů s talentovou zkouškou (30. listopad 2017),  Pro usnadnění volby studijního oboru gymnázium se sportovní přípravou na Gymnáziu Jeseník přinášíme pro uchazeče a jejich rodiče přehledné informace, na základě kterých si mohou vytvořit reálnější představu o průběhu studia a specifických nárocích daného oboru. 
  Číst dál...
 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Jste zvědaví na zajímavé fotografie, které nenajdete ve fotogalerii akcí?

  24.06.2016
  Pak je tu pro vás i web plný fotografií ze školních akcí, které najdete na rajčeti pod adresou http://gymjes.rajce.idnes.cz/
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.