ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám
aktuality - Gymnázium Jeseník

Výsledky filmové soutěže

neděle, 30 duben 2017 | Napsal(a) Tomáš Svoboda

Ve filmové soutěži k projektu Film a škola byly z mnoha dodaných správných odpovědí vylosovány a volné vstupenky do kina Pohoda získávají Karolína Furmánková  z oktávy a Klára Kluková z tercie.

GYMNAZISTÉ MEZI OCENĚNÝMI NA TALENTU OLOMOUCKÉHO KRAJE 2015

úterý, 17 listopad 2015 | Napsal(a) Stanislav Jurník

Již poněkolikáté byli žáci a učitelé naší školy oceněni v rámci soutěže Talent Olomouckého kraje. Vyhlášení výsledků letos proběhlo 10. listopadu v prostorách Regionálního centra Olomouc za účasti představitelů Olomouckého kraje, ředitelů škol, samotných oceněných žáků, rodičovské a další veřejnosti.

Almanach

středa, 08 duben 2015 | Napsal(a) Administrator

Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.

Online testy na maturity z angličtiny

pátek, 20 květen 2016 | Napsal(a) Šárka Hynková

Milí studenti,

v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.

Pak je tu pro vás i web plný fotografií ze školních akcí, které najdete na rajčeti pod adresou

http://gymjes.rajce.idnes.cz/

Mobilní objednávky obědů

pondělí, 01 srpen 2016 | Napsal(a) Magda Dostálová

Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android.

Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte:

 • přehled o jídelníčku na několik dní dopředu
 • možnost objednávání a odhlašování stravy
 • aktuální informace o vydané stravě
 • aktuální informace o stavu konta
 • možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu
 • upozornění na objednané jídlo v nastavený čas
 •  

  Gymjes má kanál na Vimeo

  středa, 10 únor 2016 | Napsal(a) Magda Dostálová

  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia.

  https://vimeo.com/channels/gympl

  ANIČKA JANÍKOVÁ USPĚLA V KRAJSKÉM KOLE ANGLICKÉ KONVERZACE

  pondělí, 17 březen 2014 | Napsal(a) Šárka Hynková

  Dne 12. března 2014 se na Gymnáziu Hejčín uskutečnilo krajské kolo soutěže v anglické konverzaci. Studentka septimy A, Anička Janíková, obsadila krásné 4. místo a ztratila pouhý jeden bod na místo třetí. Soutěž byla velmi vyrovnaná, protože první čtyři studenty od sebe dělil vždy jen jedinný bod. Naše studentka navíc získala nejvyšší počet bodů v poslechové části a dle svých slov považuje svoji účast v krajském kole za obrovskou zkušenost. Aničce gratulujeme a těšíme se na podobně pěkné úspěchy našich studentů i v dalších letech.

  Rozloučení...

  středa, 15 říjen 2014 | Napsal(a) Eva Knoppová

  Druhé říjnové páteční ráno přineslo do naší školy velmi smutnou zprávu:

  Ve čtvrtek 9. října 2014 podlehla těžké nemoci paní Mgr. Hanka Velebová.

   

  Naše MILÁ KOLEGYNĚ, laskavá a obětavá PANÍ UČITELKA. Žena malého vzrůstu, ale s velkým srdcem. Všichni na ni budeme vzpomínat s úctou, vděčností a láskou a také s úsměvem.

   

  Učitelé a žáci Gymnázia Jeseník

  GYMNÁZIUM SE SPORTOVNÍ PŘÍPRAVOU /AKTUÁLNÍ INFORMACE

  pátek, 24 říjen 2014 | Napsal(a) Stanislav Jurník

   Gymnázium Jeseník od školního roku 2015/2016 otevírá pro žáky vycházející z 9. tříd ZŠ či odpovídajícího ročníku víceletých gymnázií nový studijní obor – gymnázium se sportovní přípravou (kód oboru 79-42-K/41). Vzhledem k podmínkám horského regionu a zázemí sportovních oddílů budou kmenovými sporty především běžecké a sjezdové lyžování, cyklistika a volejbal dívek.

  Přihlášky ke studiu v příštím školním roce je třeba podat do konce listopadu 2014. Uchazeči budou přijati na základě výsledků standardního přijímacího řízení, při němž bude posuzován výsledek talentové zkoušky, prospěch na ZŠ a dosavadní sportovní úspěchy.  Termín a přesná kritéria přijímacího řízení budou zveřejněna 31. října 2014 na www.gymjes.cz. Zájemce o studium v příštím školním roce i jejich rodiče zveme na malý „Den otevřených dveří“, který se bude konat ve čtvrtek 6. listopadu 2014 od 13:30 hodin na Gymnáziu Jeseník.

   

   

   

   

   

   

  Strana 1 z 4
  pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

  neděle 20. srpen 2017

  nyní se nevyučuje
  « Srpen 2017 »
  Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  gympl banner web 2015 1

   

  100let gymjes

   

  • Školní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

   26.01.2017
   Dne  25.01.2017 proběhlo školní kolo olympiády v německém jazyce.  Soutěžící konverzovali s němčináři o jejich vztahu ke kultuře,  volném čase, o městě Jeseníku, o jejich všedním dni a o dalších tématech z oblasti každodenního života. Vítězem kategorie 1. a 2. ročníku se stal Daniel Pražák (2.C), druhé místo obsadila Mariana Rygolová (2.C) a třetí místo získal Daniel Tunys (XA). V kategorii 3. ročníku se umístila na prvním místě Silvie Zbořilová a na místě druhém Tereza Vodáková, obě z EA. Všem zúčastněných děkujeme za jejich nadšení pro německý jazyk a těšíme se na jejich výbornou reprezentaci gymnázia v okresním kole.  
  • Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace

   02.11.2016
   Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace Rychle se blíží termín přihlašování žáků 9. tříd do oborů s talentovou zkouškou (30. listopad 2016),  Pro usnadnění volby studijního oboru gymnázium se sportovní přípravou na Gymnáziu Jeseník přinášíme pro uchazeče a jejich rodiče přehledné informace, na základě kterých si mohou vytvořit reálnější představu o průběhu studia a specifických nárocích daného oboru. 
   Číst dál...
  • Mobilní objednávky obědů

   01.08.2016
   Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
   Číst dál...
  • Jste zvědaví na zajímavé fotografie, které nenajdete ve fotogalerii akcí?

   24.06.2016
   Pak je tu pro vás i web plný fotografií ze školních akcí, které najdete na rajčeti pod adresou http://gymjes.rajce.idnes.cz/
  • Online testy na maturity z angličtiny

   20.05.2016
   Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
  • Gymjes má kanál na Vimeo

   10.02.2016
   Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
  • Výsledky minisčítání

   02.12.2015
   Vlistopadu se někteří mladší studenti naší školy zapojili do akce Statistického úřadu - minisčítání. Na následujícím odkazu jsou veškeré údaje zpracovány do tabulek a grafů, tak se podívejte:-) Minisčítání 2015
  • Almanach

   08.04.2015
   Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.