ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

Tři dny v ZOO /dopis pro budoucí primány na kurz GO/

| Zobrazeno: 958×

Milý milovníku zvířat /a zároveň dobrovolníku na pomoc/z budoucí primy A, gratulujeme!

Byl jsi vybrán jako jeden z nejlepších a nejspolehlivějších lidí této planety k velkému úkolu – pochytat a zachránit všechna zvířata, která při veliké povodni utekla ze ZOO. Tato ZOO navíc vypadá jako po apokalypse, a tak je před námi spousta dřiny, krve, potu a námahy, než vše uvedeme do původního stavu, abychom mohli ZOO zase otevřít.  Podaří se nám ji obnovit?

Myslíš, že ano?  Tak to je super. V tom případě Tě budeme čekat v pondělí 5. září 2016 v 8 hodin před Gymnáziem Jeseník. Tady naše dobrodružství započne.

Instrukce pro dobrovolníky na obnovu  ZOO:

Dobrovolníci budou všichni ubytováni v kempu Černý Potok ve Velké Kraši, kam se dopravíme vlakem. Všem doporučujeme zavazadlo, které budou moci nést na zádech. Kufr se do ZOO příliš nehodí, kolečka by se mohla bořit do bahna z povodně a zvířecího hnoje.  Spát budeme v chatkách, máme zajištěny i peřiny. Přesto, pokud bude zima, doporučujeme vzít si i vlastní spacák. Máme zajištěnou i plnou penzi od po až do st, hlady rozhodně nezhyneš.

 

Nezapomeň: sportovní oblečení a boty, teplou větrovou bundu, tužku a blok, kdo umí hrát na hudební nástroj, může ho vzít s sebou /klavír prosím ne, náš starý lev nesnáší zvuk klavíru/, přezůvky, malý batůžek, hygienické potřeby, plavky  atd…..

Bezpodmínečně nutné: 

-          baterku či čelovku /kdo ji mít nebude, může bídně zhynout /

-          šátek

-          bílé staré tričko, které budeš moci zničit a pokreslit

-          plyšové zvířátko / Neber si své nejoblíbenější, mohlo by přijít k újmě. Pokud doma nemáš, stačí navštívit second hand, kde jich mají spousty za pár korun. /

-       podepsáné potvrzení o bezinfekčnosti a poučení o bezpečnosti plus kartičku pojišťovny /lépe její kopii/ /obě potvrzení jste obdrželi již v květnu. Pokud jste je náhodou ztratili, můžete si je znovu stáhnout zde a zde.

Upozornění pro rodiče dobrovolníků:

-   dobrovolníku, řekni rodičům, že ve zničené ZOO  není vůbec, ale vůbec žádný signál a proto se ti nebudou moci dovolat. Tvůj mobilní přístroj ti tedy bude k ničemu,  a abys ho neztratil, bude schován přes den i v noci u ředitele ZOO. Signál se zázračně objeví jen večer od 18.30 do 19 hodin, kdy budeš moci zavolat rodičům a informovat je o tom, jak si vedeš, zdali máš hlad, je ti smutno, chceš domů atd.  Pozor: Kdo bude do telefonu moc fňukat, strhneme mu body a necháme ho bídně zhynout. Před touto hodinou a po ní signál fungovat bohužel nebude. Jediná výjimka pro rodiče – v případě naprosté nutnosti prosím volejte na číslo 737 953 537 /uč. H. Tunysová/. Bohužel v táboře Černý Potok se signál vyskytuje jen na některých místech a někdy, proto se prosím neděste, pokud vám děti nebudou volat. Budou určitě v pořádku a ředitel ZOO i jeho podřízení se o děti  budou starat, jako by byly jejich vlastní.

- dobrovolníku, řekni také rodičům, aby si pro tebe přijeli /v případě, že zrovna ty  to přežiješ a bídně nezhyneš hlady, sežráním divou zvěří, nudou či vyčerpáním/ ve středu 7. září v 17 hod. do budovy nižšího gymnázia do třídy prima A.  Pro rodiče se bude konat informační schůzka, zhodnocení celého kurzu, seznámení s ostatními rodiči přeživších  a co hlavně -  dražba věcí, které byly ze zničené ZOO zachráněny a přivezeny zpět do civilizace / pero z páva, fotografie spících surikat, zlomená košťata na úklid, kyblík sloních bobků  atd/. Výtěžek z dražby bude předán do třídního fondu a zůstane přeživším na regeneraci z náročné operace „Tři dny v ZOO“. Akce by měla trvat cca 1,5 hod. Dobrovolníku, popros rodiče, aby přišli.

Dobrovolníci, které si nikdo nevyzvedne, budou odvezeni zpět do spravené ZOO a použiti jako krmivo pro lvy. Tvrdší a tužší jedinci budou předhozeni hyenám.

Naposledy změněno úterý, 30 srpen 2016 06:56
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

pondělí 23. duben 2018

nyní se nevyučuje
« Duben 2018 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

  25.02.2018
    Dne  15.02.2018 proběhlo okresní kolo olympiády v německém jazyce.  Po poslechovém cvičení soutěžící konverzovali s porotci o volném čase, všedním dni, na téma počasí, čtyři roční období a o dalších tématech z oblasti každodenního života. Vítězem kategorie III.A se stal Daniel Pražák (3.C), druhé místo obsadil Daniel Tunys (EA) a třetí místo získal Vojtěch Starý (XA).  Daniel Pražák a Filip Kirchner budou naší školu reprezentovat v krajském kole v Olomouci. Filip v kategorii III.B pro studenty s pobytem v německy mluvících zemích delším než půl roku. Všem zúčastněných děkujeme za jejich nadšení pro německý jazyk a těšíme se na jejich výbornou reprezentaci gymnázia v krajském kole.  
 • Konverzační soutěž v anglickém jazyce pro tercie a kvarty zná své vítěze

  22.02.2018
  V úterý 20.2.2018 se uskutečnilo školní a okresní kolo soutěže v anglické konverzaci pro žáky tercií a kvart. Jako každý rok měla soutěž část poslechovou i konverzační a všichni studenti si vedli velmi dobře. Výsledné umístění bylo velmi těsné. Na prvním místě se umístil Filip Ondruch z kvarty A, na druhém místě Jan Drochýtek z tercie A. Třetí místo obsadila Sára Drlíková z kvarty A.  První dva postupují do krajského kola , které se bude konat v březnu v Olomouci. Všem srdečně gratulujeme!                                                                          
 • Výsledky okresního kola anglické konverzace

  09.02.2018
  Ve čtvrtek 8. února se na Gymnáziu Jeseník uskutečnilo okresní kolo soutěže v anglické konverzaci. Soutěž měla již tradičně dvě části: poslechovou a konverzační. Do okresního kola postoupily čtyři studentky gymnázia a tři studenti z hotelové školy v Jeseníku. Komisi letos doplnila rodilá mluvčí Sue Šejda. Nejlépe se v soutěži dařilo studentce druhého ročníku Gymnázia Jeseník, Evě Kořenkové, která obsadila 1. místo. V těsném bodovém závěsu za ní pak obsadila druhé místo studentka 3. ročníku Gymnázia Jeseník Kristýna Kaliničová a stupně vítězů pak doplnil student hotelové školy Ondřej Šenekl. Všem studentům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole v Olomouci.
 • Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace

  02.09.2017
  Gymnázium se sportovní přípravou - přehledné informace Rychle se blíží termín přihlašování žáků 9. tříd do oborů s talentovou zkouškou (30. listopad 2017),  Pro usnadnění volby studijního oboru gymnázium se sportovní přípravou na Gymnáziu Jeseník přinášíme pro uchazeče a jejich rodiče přehledné informace, na základě kterých si mohou vytvořit reálnější představu o průběhu studia a specifických nárocích daného oboru. 
  Číst dál...
 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Jste zvědaví na zajímavé fotografie, které nenajdete ve fotogalerii akcí?

  24.06.2016
  Pak je tu pro vás i web plný fotografií ze školních akcí, které najdete na rajčeti pod adresou http://gymjes.rajce.idnes.cz/
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl